Back to top

Zaposlitev

Iščemo osebo (m/ž), ki bo opravljala delo Direktor prodaje in marketinga v Yes Top cene pohištva.

Že imate izkušnje iz marketinga ali/in prodaje in ste pripravljeni na naslednji karierni korak ter prevzeti vodenje super ekipe? Imate radi izzive, ki jih marketing in prodaja predstavljata ter ste se pripravljeni z njimi spoprijeti? Imate radi odgovornost in delo z ljudmi?

Vodja prodaje in marketinga bo skrbel/a za celoten marketinško-prodajni lijak. Njegova/njena naloga bo spremljati trg na področju izobraževanja in se nanj odzivati. Skrbel/a bo za marketinške in prodajne aktivnosti.

Opis delovnega mesta:

  • Izvajanje in grajenje dolgoročne marketinške in prodajne strategije v Yes Top cene pohištva
  • da pozna sodobne trende pohištvene industrije in ima primeren odnos do kulture bivanja
  • da ima vizijo krepitve brenda yes skozi pozitivno nakupno izkušnjo
  • optimiziranje logističnih izzivov
  • širjenje prodajne mreže po Sloveniji in Hrvaški
  • Upravljanje vsebinskega marketinga preko vseh kanalov, ki jih podjetje uporablja.
  • Izvajanje korporativnega komuniciranja s kupci, dobavitelji, ter skrb za ustrezno interno komuniciranje.
  • Izgradnja strategije in upravljanja profilov podjetja na družabnih omrežjih in spletnih mestih podjetja.
  • Sodelovanje z marketinško agencijo in redno spremljanje rezultatov.
  • Načrtovanje, vodenje in koordiniranje vseh marketinških in prodajnih aktivnosti.
  • Iskanje novih prodajnih priložnosti (sestanki, pogajanja, mreženje ipd.).
  • Organizacija in vodenje dogodkov.

V ekipo bomo z veseljem sprejeli osebo, ki:

  • je odgovorna in jo področje marketinga in prodaje zanima,
  • rada dela z ljudmi in ima vsaj 4 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • ima odlične organizacijske sposobnosti in veselje do dela z ljudmi, ter timskega dela,
  • odlično obvlada marketinška orodja. Je sistematična in hitra, nima težav z branjem spletne analitike in drugih marketinških podatkov in se odloča na podlagi podatkov,
  • ima sposobost optimiziranja logističnih izzivov
  • ki nenehno skrbi za digitalizacijo na vseh področjih
  • ima sposobnost opravljati več nalog hkrati,
  • ima dobre komunikacijske veščine ter zna komunicirati z različnimi tipi sogovornikov
  • ima izkušnje s področja prodaje (digitalne, osebne, telefonske),
  • ji doseganje ciljev pomeni vsaj toliko kot dobro timsko delo,
  • rada spoznava nove ljudi in s tem nima težav oz. zadrege in
  • verjame, da je izobraževanje odlična priložnost za posameznikov osebni in karierni razvoj.

Zaželena je VII. stopnja izobrazbe s področja marketinga, tržnega komuniciranja, ekonomije ali druge ustrezne smeri.

Prijava naj vsebuje:

  • Življenjepis (CV) z vašimi kontaktnimi podatki,
  • kratka VIDEO predstavitev (dolžina max. 3 min, posneta lahko z mobilnim telefonom in brez komplikacij).

Video naj vsebuje:

  • vašo kratko predstavitev,
  • razlog zakaj se prijavljate na delovno mesto,
  • 3 vaše glavne prednosti in 3 priložnosti za izboljšave,
  • izpostavitev enega vašega dosežka na katerega ste še posebej ponosni.

Prijave sprejemamo do 20. 10. 2023 na mail: matej.sukic@ilambienti.com. Pričetek dela je lahko takoj oz. po dogovoru.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev,
  • delo v dinamičnem okolju,
  • nagrado za uspešno delo,
  • možnost izobraževanja in razvoja kariere,
  • sodelovanje v različnih projektih.

Tiste, ki nas boste s prijavo prepričali, vas bomo z veseljem povabili na osebni pogovor.

Za prodajno mesto v salonih pohištva YES v Ljubljani, Mariboru in Murski Soboti iščemo svetovalca/svetovalko.

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj srednješolsko izobrazbo,
  • izkušnje v prodaji kuhinj, sedežnih garnitur, dnevnih sob
  • usmerjenost k uspehu,
  • fleksibilnost,
  • motiviranost
  • komunikativnost z vodstvenimi in predstavitvenimi sposobnostmi

Kandidatom nudimo:

  • aktivno delo v prodaji
  • dnevno komuniciranje z ljudmi
  • delo v timu z visokimi cilji
  • nagrajevanje po uspehu
  • izobraževanje
  • stimulativen OD